Kaip tobulinti personalizuotą rinkodarą naudojantis duomenų saugykla.

Kaip naudodami duomenų sandėlį tobulinti asmeninę rinkodarą

Šiandien asmeninės klientų įtraukimo reikalavimosi yra aukščiau nei bet kada anksčiau.

Kaip rinkodaros specialistas, žinote, kad klientų duomenys yra pagrindinis aspektas, siekiant pritaikytų patirties, skatinančių augimą. Pakilęs 82% rinkodaros specialistų teigia, kad turėti aukštos kokybės duomenis apie savo tikslinę auditoriją yra svarbu siekiant sėkmės savo vaidmenyje, tačiau daugiau nei pusė jų sako, kad jiems trūksta pagrindinės informacijos.

Duomenų silosai yra didžiausias kliūtis, trukdantis verslams teikti asmeninius, duomenimis pagrįstus klientų patyrimus. Tik 27% rinkodaros specialistų teigia, kad jų rinkodaros duomenys yra visiškai integruoti su jų sistemomis ir įrankiais, dėl ko susiduriama su dalintais ir nenuosekliais ryšiais.

Gera žinia yra ta, kad yra galimybė suvienyti savo duomenis ir sukurti jų veiksmingumo vieną vietą. Vienas iš svarbiausių technologijų efektyviam duomenų aktyvinimui? Debesų duomenų sandėlis.

Duomenų sandėliai leidžia rinkodaros komandoms konsoliduoti duomenis iš įvairių platformų, įskaitant reklaminius kanalus, tokius kaip „Google“ ir „Facebook“, analizės platformas, tokią kaip „Mixpanel“ ir „Google Analytics“, ir CRM sistemas, tokią kaip „HubSpot“ ir „Salesforce“. Dar geriau abu – tiek pirmosios, tiek trečiosios klientų duomenys gali būti sujungti sandėlyje.

Svarbiausi debesų duomenų sandėlių tarp jų yra: „Snowflake Data Cloud“, „Databricks“ (dažnai vadinamas duomenų ežeru), „Google BigQuery“, „Amazon Redshift“ ir „Azure Synapse“.

Duomenų aktyvinimas užtikrina vienintelį tiesos šaltinį

Visų jūsų surinktų klientų duomenų taškų sujungimas (kokius galite surinkti per tokius įrankius kaip „HubSpot“, „Google Analytics“ ar „Zendesk“) į klientų 360 profilį leidžia jums turėti holistinį supratimą apie savo tikslinę auditoriją.

Klientų 360 profilis reiškia turint visapusį savo kliento informacijos ir elgsenos požiūrį. Tai gali apimti įmonės duomenis, pirkimo istoriją, palaikymo sąveikas ir netgi įsitraukimą į jūsų svetainę, programėlę ar socialinio tinklo paskyras.

Laimei, daugelis kompanijų jau įdarbino duomenų komandas, kad konsoliduotų klientų 360 duomenis centriniame taške: duomenų sandelyje.

Anksčiau sandėlis buvo ribotas techninėms vartotojų, kurie žinojo SQL, o klientų duomenų pasiekimas buvo kova tarp Go-to-Market ir IT komandų, dėl ko sumažėjo neribotumas ir mažas autonominis verslo komandų procesas.

Įvyksta duomenų aktyvinimas: būdas

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Quest Sales Marketing Automations