Kaip parašyti pagarbų atsistatymo laišką [+Pavyzdžiai ir šablonai]

Vienas darbojas simbolizuoja pažodžiui pusę gyvenimo, tad atsisveikinimas su darbu gali būti didžiulis žingsnis į naują etapą. Bet net nepaisant to, kad kiekvienas darbuotojas turėtų būti pasiruošęs palikti savo darbovietę, pasakyti tai savo bosui yra sunku. Didžiajai daliai žmonių tai yra gerai suprantama – beveik visi bijome būti atmesti ar tvirtinamųjų darbuotojų sąraše. Taigi, kaip rašyti gerą atsistatymo laišką, kuris skirtas atstojant darbovietę ir eiliškai atsisveikinant su kolegomis?

Pirmas ir svarbiausias dalykas yra susisiekti su reikalingais žmonėmis visus duomenis ir paaiškinti savo sprendimą palikti įmonę. Jei tik įmanoma, būtina pateikti atsistatymo laišką mažiausiai prieš mėnesį, kad vadovybė turėtų pakankamai laiko pasiruošti jūsų akistatose. Taigi rekomenduojama pateikti laišką Antraštinio lapo universitetų standarto formato rašaluose.

Atsistatymo laišką reikia rašyti taisyklingai ir aiškiai, kad būtų tikrai aišku, kad jūs norite kuo greičiau ir sklandžiai palikti savo dabartinę padėtį. Svarbu paaiškinti, kodėl jūs norite palikti savo dabartinę darbovietę ir kas yra naujoji jūsų karjeros kryptis. Kita svarbi detalė yra siūloma data, norima terminas, kuriam jūs norite baigti savo darbo sutartį ir padėjimo, kurio jums reikia, kad paliktumėte gerą įspūdžią.

Dar rekomenduojama pridėti jūsų padėkos ir pripažinimo žodžius, kad parodytumėte gerbimą įmonės bosui ir kolegoms. Įskaitant šiuos elementus, jūsų laiškas bus puikus ir sudarys labai gerą paskutinįjį įspūdį. Aukščiau yra pateiktas keli pavyzdžiai, kaip rašyti atlyginimo laiškus, kurie gali padėti kurti gerai suprojektuotus atsistatymo laiškus.

Atsistatymo laiško atsisakymas gali priversti jus jaustis išlaikymais, tačiau jis gali būti pats lengviausias būdas pasakyti, kad esate pasirengęs nuspręsti savo profesionalų kelią. Būkite mandagus, aiškūs ir pagarbūs, ir jūs iš tiesų išvažiuosite iš darbovietės su aukščiausiu gerbimu ir pagarbos už savo amžiną prisiminimą.

#atsistatymas #karjera #darbas.

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Quest Sales Marketing Automations